Jump to page content
English English   Polish Polish   Dutch Dutch   Russian Russian   German German   Hungarian Hungarian   Norwegian Norwegian   Swedish Swedish   Finnish Finnish   Romanian Romanian   Spanish Spanish   Portuguese Portuguese   Latvian Latvian  
Homepage
Home
Register
Login

Resources
Forum
Wiki
Servers

rssAktiflestirme Paneli (aktiflestirme)

Category:script
Author(s):Drewski
Downloads:628
Rate:You need to be logged in to vote
Rating:5 (1 Vote)
Description:
Elmas aktifleştirme paneli ile aylık VIP üyelikler sata bilirsiniz.

Not - Mod veya başka yetki satmak istiyorsanız s_ayarlar.lua ve c_ayarlar.lua göz atın.

Not 2 - Tüm fiyatları s_ayarlar.lua ve c_ayarlar.lua dosyasından istediğiniz gibi düzenleye bilirsiniz.

1.Kod oluşturma panelinden istediğiniz kadar kod oluştura bilirsiniz hepsi kaydediliyor.

2.Kod aktifleştirme panelinden oyuncular sizden satın aldığı kodu aktifleştirdiğinde 10 Elmas kazanacak, tüm kodlar 10 elmas veriyor eğer isterseniz tüm kodların kaç elmas vereceğini s_ayarlar.lua dosyasından düzenleye bilirsiniz ancak yaparken açıklamasını okuyun.

4.Oyuncular VIP satın aldığında chatta gözükür ve satın alan kişiye aldığı VIP türüne göre para verilir, örnek Bronz 2M, Silver 4M, Gold 6M, kaç para vereceğini s_ayarlar.lua dosyasından ayarlaya bilirsiniz. (istemiyorsanız 0 yaparsınız)

4.Birisi kod aktifleştirdiği zaman log.txt dosyasına kaydedilir, her gün göz atmanızı öneriyorum her hangi hata ola bilir. (Kendi sunucumda kullanıyorum ve hiç hatayla karşılaşmadım)
-------------------------
Komutlar (c_ayarlar.lua kısmından düzenlene bilir)
/market --VIP satın alma panelini açar
/kodolustur --Kod oluşturma panelini açar
/elmasver --Koda ihtiyaç kalmadan oyuncuya elmas vere bileceğiniz bir panel açılır.

Bind (c_ayarlar.lua kısmından düzenlene bilir)
F10 --Aktifleştirme panelini açar
...

(more)

Download latest version | Report

Version history

Version Publish Date Changes
1.4.0 2019-08-19 17:48:55 guiGetScreenSize fixed Download
1.3.0 2019-08-19 16:54:18 key money error fixed
anahtarpara hatası giderildi
Download
1.2.0 2019-08-18 23:18:54 Bazı hataları varmış düzelttim Download
1.1.0 2019-08-18 23:09:10 Download