Jump to page content
English English   Polish Polish   Dutch Dutch   Russian Russian   German German   Hungarian Hungarian   Norwegian Norwegian   Swedish Swedish   Finnish Finnish   Romanian Romanian   Spanish Spanish   Portuguese Portuguese   Latvian Latvian  
Homepage
Home
Register
Login

Resources
Forum
Wiki
Servers

rssjob-dodo-vercop

Category:script
Author(s):MartinPanZycia
Downloads:66
Rate:You need to be logged in to vote
Rating:None (0)
Description:
Zawsze jak ktoś sprząta to ja... Jakby tego było mało to muszę robić to codziennie. Dlaczego robie to każdego dnia? Bo porządek musi być zawsze utrzymany - reguła mojej mamy.. Szkoda, że zawsze jak posprzątam to cała rodzinka wpada i nagle robi kanapkę, obiad, koktajl i po sobie nie sprzątają albo są zmęczeni i wyciągają pościel na świeżo posprzątaną kanapę ( zwykle trochę się z nią mecze , bo dodatkowo ją piorę , układam starannie poduszki). Ostatnio nawet wzięłam się za porządki we wszystkich półkach w domu, co z tego?! Skoro oni i tak wszystko powyzwalali, poprzewracali i dali gdzie indziej. Raz się popłakałam, że nie szanują mojej pracy to mama mi powiedziała, że jestem śmieszna, bo jak niby ma coś zrobić bez wykładania potrzebnych rzeczy (NIGDY ICH NIE ODKŁADA) . W gruncie rzeczy staram się jakoś z tym żyć, ale atmosfera w domu i tak jest beznadziejna, to nie tak, że narzekam bez powodu , ale moi rodzice ciągle mi ubliżają, a to że jestem gruba, a to beznadziejna w sporcie, że nie umiem się uczyć itp..
Najbardziej boli mnie to , że to nie prawda! Może nie mam idealnego ciała, ale moja waga jest normalna ( żadnej nadwagi ani nic!) mam spore osiągnięcia sportowe ( 3 miejsce na Mistrzostwach Polski) i uczę się bardzo dobrze ( zawsze mam pasek i wygrywam różnorakie konkursy) Przepraszam, że brzmi to jakbym się chwaliła, ale chciałam żeby ktoś to może zauważył. Wiem, że nie można patrzeć na mnie przez pryzmat paru sukcesów, ale źle czuję się w tym domu .. Już nie mam siły
YT:https://www.youtube.com/watch?v=kjbu8V6eFck
...

(more)

Download latest version | Report

Version history

Version Publish Date Changes
1.0.0 2017-04-15 10:24:19 First public release Download